K.V.K.K

Hakkımızda

Mack teknoloji 2014 yılında; dijital enstrümanları yüksek seviyede kullanan deneyim sahibi bir ekiple teknoloji alanında yatırım yapma fikri ile kurulmuştur. Ülkemizin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşlarının bilgi teknolojileri alt yapısına network, yapısal kablolama ve zayıf akım sistemleri için destekleri veren Mack Teknoloji, bu dönemde ulusal ve uluslararası piyasalarda hizmet gösteren firmalara dijital dönüşüm ve teknolojik yatırımlarında uçtan uca hizmet ve destek vermiştir. Yarım asırdır her yeni üretilmiş teknolojiyi kendi iştiraklerinde kullanan ve istifade eden bu milli oluşum piyasaya bu tecrübeyi aktarmak ve bilişim teknolojilerinde yenilikçi atılımlar yapmak ve en önemlisi ülke menfaatlerine hizmet etmek amacı ile yoluna devam etmektedir.
Mack Teknoloji her biri sektörlerinde lider şirketlere başarıyla network, yapısal kablolama ve zayıf akım sistemleri için destek sağlamaktadır. Oluşturmuş olduğu değerlerle firmamız dünyanın öncü teknoloji ve bilişim kuruluşları ile yakın ilişkiler kurarak sağladıkları ürün, hizmet ve yenilikleri en hızlı şekilde ülkemize getirip işletmelerimizde kullanılmasını sağlamaktadır. Firmamız butik çalışma stratejisi ile bürokrasiden uzak hızlı tasarım ve pratik çözüm sağlamaktır.
Sağladığı hizmeti uçtan uca müşteri fayda ve konforuna yönelik en istifade edici halde tasarlamakta ve sunmaktadır. Sağladığımız başlıca faydalar aktif network ve aktif network danışmanlığı, yapısal kablolama ve zayıf akım sistemleri hizmetleridir.
Mack Teknoloji dağıtım, lojistik, kargoculuk, eğitim, üretim, kamu, perakende, enerji ve inşaat başta olmak üzere birçok farklı sektörde lider şirketlerin paydaşı çözüm ortağı ve dijital dönüşüm katkı sağlayıcısıdır. Paydaşlarına uygun teknoloji çözümleri ve profesyonel hizmetler sağlayarak katma değer oluşturmayı ilke edinmiş bu milli oluşum ülke şartlarında asgari en ıyi çözümleri en iyi fiyat ve koşullarla sağlayabilmek için mücadele vermektedir. Mack Teknoloji vizyonu yenilikçi teknolojileri paydaşları ve ülke menfaati için dünyada takip edip fayda sağlayacak yenilikçi çözümleri üretip ya da geliştirip uygun koşullarda sağlamaktır. Bu geniş görüşlülük için dünyadaki gelişmeleri hem yerinde hem de uygun mecmualarda takip etmektedir. Mack Teknoloji misyonu iş ortaklarına yeni sahalar açmayı ve paydaşlarına onlarda bulunan faydayı sağlama çabasını ortaya koymaktır. Mack Teknoloji müşterilerinin rekabette öne geçmelerine, ış verimliliklerini ve sürekliliklerini artırmalarına katkı sağlamak ve büyümelerine destek vermek gayreti içerisindedir. Bu gayret çabasının oluşturmuş olduğu konfor onların yeni ış fırsatları yeni yatırım alanları ve etkin alanlar keşfetmelerine katkı sağlayacaktır.

Misyonumuz

Dünyadaki yenilikleri takip ederek ve benzer yenilikleri üreterek ülkemize ve milletimize katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Ülkemizin münhasır medeniyetler seviyesine ulaşması için yakın, orta ve uzun gelecekte teknolojik yenilik ve atılımları yaparak katkı sağlamak.